“АКАДЕМІЯ КНИЖКОВИХ ЧУДЕС: MAGIC CLUB”

Дорогі батьки!

Новий навчальний рік вже розпочався! Вам потрібен помічник у залученні Ваших дітей до читання та літературної творчості?Або ж Друг для Ваших дітей, який допоможе розкрити їх літературні інтереси та таланти?

Школа драматургiї та сценарної майстерності “СЦЕНАРИСТ UA” і “АКАДЕМІЯ КНИЖКОВИХ ЧУДЕС” запрошують школярiв від 7-ми до 15 років пройти навчання на курсі літературних занять “АКАДЕМІЯ КНИЖКОВИХ ЧУДЕС: MAGIC CLUB” у новому 2020-2021 навчальному році!

СТАРТ занять: 10 вересня!

ДЛЯ КОГО:– Для тих школярiв, яких необхiдно заохотити читати книжки,– Для школярiв, які люблять або НЕ люблять читати книги (для кожного будемо шукати свій підхід),– Для юних фантазерів, письменників і поетів, які люблять писати і складати історії в казках, оповіданнях, віршах …– Для фантазерiв, які хочуть навчитися круто писати твори! І, як результат, отримувати найвищі бали в школі!

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАННЯ: На допомогу батькам, ми розробили форму занять для дітей у форматі сучасного ART-клубу, завдання яких – максимальне залучення школярiв до процесу читання і літературної творчості.

НАШІ МЕНТОРИ – провідники у СВІТ книг і творчостi :

Керівник проекту; керівник ШКОЛИ ДРАМАТУРГІЇ І СЦЕНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ “СЦЕНАРИСТ UA”сценарист, доцент, кандидат мистецтвознавства, Голова журі Всеукраїнського театрального фестивалю ім. Марка Ентiна “Лимонад”, автор книг і більш ніж 50 наукових публікацій з мистецтвознавства – Ганна Курінна….А в дитинстві Ганна була членом засідань харківського осередку Спілки письменників України. З 5-го класу вірши Ганни звучали на національному радіо та публікувалися в регіональних газетах.Улюблена книга Ганни в дитинстві – Антуан де Сент-Екзюперi “Маленький принц”.

Наш вчитель – вчитель української мови ти літератури ХЗОШ 32, а також зарубіжної літератури; класний керівник 5А класу; письменник – Андрій Носач.Улюблена книга – “Мій дідусь був черешнею” Анджели Нанеттi.

ЩО БУДЕМО ВИВЧАТИ:– Етапи створення історії (покроково) : від ідеї до втілення– Також будемо розбирати свiт творчостi на прикладах літературних творів видатних письменників. А в майбутньому це дозволить утілити знання у будь-якій сфері, де потрібна презентація, креативність, ерудиція та вміння донести свою думку.– І, звичайно, багато говоритимемо про книги! Читати їх!

ПАРТНЕРИ НАШОГО ПРОЕКТУ :– креативне агенство “Сузiр’я”– “Книгарня Vivat Харкiв”– Центральна бібліотека ім. А.П. Чехова Централізованої бібліотечної системи iндустрiального району м. Харкова– арт-простір Pomme’s Home (“Яблучний будиночок”, м. Чугуїв)– Учбовий центр “ПЛАНЕТА ЗНАНЬ” (Харків).

Тривалість занять у 2020 р. – вересень-жовтень-листопад-грудень.

ВАРТІСТЬ:Велику частину матеріальних витрат з організації та проведення усіх форм навчання бере на себе СЦЕНАРИСТ UA, за підтримки партнерів “АКАДЕМІЇ КНИЖКОВИХ ЧУДЕС : MAGIC CLUB”.

Сплата здійснюється виключно безготівково один раз на місяць або відразу за 4 місяці 2020 року.

Вартість абонeменту за 1 учасника складає – 450 грн (Для харків’ян, з можливістю зайняття offline – не дистанційно / з урахуванням дотримання правил карантину.)Або 1600 грн. при сплаті відразу за 4 місяці до 10 вересня.350 грн / місяць – для мешканцiв iнших мiст або харків’ян, що бажають займатися тільки дистанційно (дистанційна форма навчання).Або ж 1400 грн при сплаті відразу за 4 місяці.* Для 2-х учасників і групових заявок здійснюємо програму лояльності.

ДЛЯ ЗАПИСУ на навчння пишіть або телефонуйте нам скоріше:– Сценарист UA,– mriya.books@gmail,– т. 050-146-31-49З повагою,“АКАДЕМIЯ КНИЖКОВИХ ЧУДЕС”